Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług w gabinecie lekarskim, gdzie dbamy o zdrowie serca małych pacjentów z niegasnącą pasją i zaangażowaniem.

   Gabinet Kardiologii Dziecięcej Tracewscy

Rejestracja telefoniczna: 

+48 609 830 332

 68 322 10 67

 

  Gabinet Kardiologii Dziecięcej Tracewscy

Dr n. med. Edward Tracewski

 

Jestem kardiologiem, specjalistą chorób dziecięcych.  Jako lekarz pracuję od ponad 30 lat. Wiedzę medyczną z zakresu kardiologii i pediatrii zdobywałem podczas pracy w Szpitalu Wojewódzkim w Zielonej Górze oraz odbywając staże specjalizacyjne m.in. w Poznaniu, Warszawie i innych miastach kraju.

 

W 1996 roku uzyskałem tytuł Doktora Nauk Medycznych.  Aktualnie udzielam konsultacji z zakresu kardiologii dziecięcej od urodzenia do okresu dojrzewania.

 

W zakres mojej pracy wchodzi diagnostyka i leczenie dzieci z wadami i zaburzeniami rytmu serca, nadciśnieniem tętniczym, zaburzeniami adaptacyjnymi okresu noworodkowego i niemowlęcego, omdleniami, a także z innymi schorzeniami kardiologicznymi.

O nas

Dr Paweł Tracewski 

 

Ukończyłem studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie w 2014 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego podjąłem pracę w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu gdzie zdobyłem tytuł specjalisty kardiologii dziecięcej oraz bogate doświadczenie zawodowe. Ponadto w kwietniu 2023 roku zdałem Europejski Egzamin z Kardiologii Dziecięcej towarzystwa AEPC - tym tytułem może się pochwalić jak dotąd jedynie pięciu lekarzy w Polsce. 

 

Moim głównym obszarem zainteresowań jest echokardiografia,

w tym jej najbardziej skomplikowana gałąź jaką jest badanie serca płodu. Realizując swoją pasję do kardiologii dziecięcej uzyskałem Certyfikat Badania Serca Płodu Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego co potwierdza najwyższy poziom świadczonych przeze mnie usług. 

 

Jestem również aktywny w dziedzinie badań naukowych. Moje publikacje koncentrują się między innymi na chorobach serca dzieci związanych z pandemią COVID-19. Pragnę przyczynić się do rozwoju wiedzy medycznej i doskonalenia opieki nad małymi pacjentami.

 

Aby pozostawać na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie kardiologii dziecięcej, regularnie uczestniczę w krajowych

i międzynarodowych konferencjach oraz warsztatach. Prywatnie jestem pasjonatem muzyki, uwielbiam turystykę górską oraz żeglarstwo. Aktywność sportowa to szczególnie ważny element profilaktyki zdrowotnej. Dla mnie to nie tylko treść zaleceń dla pacjentów ale i pasja w życiu prywatnym.